Bezpečnostné okenné fólie

 

Bezpečnostné fólie chránia vás a vašich blízkych ako aj váš majetok. Chránia pred vlámaním, vandalizmom a prírodnými katastrofami. Bezpečnostné fólie SkyFol držia sklo pohromade v prípade rozbitia, a tým zabránia rôznym zraneniam spôsobeným črepinami. Napríklad školy, verejne prístupné budovy a verejné priestranstvá sú vystavené väčšiemu riziku takýchto nehôd, pre ktoré ponúkajú bezpečnostné fólie SkyFol riešenie.

Ochrana proti vlámaniu

SkyFol má riešenie aj na ochranu proti vlámaniu. V ponuke máme 50 až 300 mikrónov hrubé fólie, ktoré zabezpečia ochranu proti vlámaniu, črepinám, poveternostným podmienkam, vandalizmu. Fólie filtrujú 99 % UV žiarenia. Fólie typu S2 a S4 vám zabezpečí silnú ochranu proti črepinám, fólie typu S8 a S12 navyše sú ideálne proti vlámaniu. Fólia Skyfol Security S12 dostala kvalifikáciu EN356 stupňa P1A a uznávajú ju aj poisťovne, nakoľko sú vhodné aj namiesto ochranných mreží.

Ochrana pred žiarením UV

Všetky fólie od SkyFolu sú opatrené špeciálnou vrstvou na odrážanie žiarenia UV, aby vás ochraňovali od škodlivých žiarení UV-A a UV-B, ktoré môžu spôsobiť rôzne kožné ochorenia a spôsobujú vyblednutie interiéru. Ak chcete chrániť zdravie a zachovať farbu interiéru používajte fólie SkyFol!