Renovácia svetlometov

 
PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE LEŠTENIE SVETLOMETOV
Zvyšuje Vašu viditeľnosť na ceste :
najmä v noci alebo za sychravého počasia hlavne keď účastníci cestnej premávky nie sú označený reflexnými prvkami, Vám leštenie svetlometov pomôže aby ste skôr videli a predvídali situácie. V neposlednom rade po vyleštený svetlometov Vás budú skôr vidieť aj ostatný.

Šetrí náklady na drahú výmenu :
máte svetlomety na Vašom vozidle matné, zažltnuté, poškrabané ? Prinášame Vám leštenie svetlometov aby ste nemuseli kupovať resp. vymieňať drahé SVETLOMETI na Vašom vozidle.

Rýchle vyriešenie problému s priehľadnosťou svetlometov na STK :
pri návšteve stanice technickej kontroly pamätajte na to že Vaše svetlomety musia mať určitú predpísanú svietivosť. Pokiaľ ju nemajú tak Vaše vozidlo neprejde STK, preto ak máte zažltnuté alebo matné svetlomety navštívte nás pred absolvovaním STK a nechajte si vyleštiť svetlomety.

Pomáha lepšiemu predaju vozidla :
všetci poznáme predaj jazdeného vozidla kde všetci hľadáme tzv.: chybičky krásy. Jednou z nich sú svetlomety ktoré sú zažltnuté, matné alebo poškrabané. Využite našu službu leštenie svetlometov čím zvýšite Vášmu vozidlu predajnú cenu a zaručíte omnoho krajší a mladší vzhľad ako pred lešteným svetlometov.

LEŠTENIE SVETLOMETU – sa využíva hlavne po dopravnej nehode keď jedno svetlo je nové a druhé pôvodné je zažltnuté, matné alebo poškrabané. Po vyleštení pôvodného svetlometu bude svetlo skoro ako nové.