Výmena okien

 
Vymeníme bočné a zadné sklo auta
Máte rozbité bočné alebo zadné sklo na aute? Vykradli vám vandali auto na parkovisku a rozbili pritom bočné sklo? Nacúvali ste v zhone pri parkovaní do kontajnera a rozbili ste si zadné sklo na aute? Poškodila vám letná búrka a konáre z blízkeho stromu sklá na aute? Určite sú vám tieto situácie dobre známe. Obráťte sa na nás a my vám pomôžeme s výmenou bočného alebo zadného skla na vašom aute.

Nehody sú nepredvídateľné. Niekedy môže dôjsť k vážnemu poškodeniu autoskla, ktoré si vyžaduje jeho kompletnú výmenu, aby sa zachovala bezpečnosť prevádzky schopnosť vozidla. Niekoľko druhov škôd môže viesť k výmene čelného skla. Mohlo by to byť spôsobené mnohými príčinami: nenapraviteľnou trhlinou, nárazom odleteného kameňa z pred vami idúceho vozidla, malé kamienky z nákladného auta, vplyvom extrémneho tepla alebo zimy, posunom karosérie a iné. Nie všetky poškodenia sú rovnaké. Poškodené čelné sklo môže vyžadovať úplnú výmenu za nové čelné sklo alebo môže byť jednoducho opravené.

Ak je poškodenie čelného skla závažnejšie než prasklina alebo mala trhlinka, alebo ak je poškodenie v zornom poli vodiča, je pravdepodobné, že Vaše čelné sklo bude vyžadovať výmenu.

Používame iba najkvalitnejšie náhradné autosklá a materiály. Najprv Vám vyberieme správnu náhradu za Vaše čelné sklo na základe vozidla a výbavy. Toto je veľmi dôležitý krok, pretože v dnešnej dobe majú autá veľmi veľa bezpečnostných prvkov a pri zlom autoskle by tieto prvky nemuseli správne fungovať alebo by neustále vypisovali chybu (dodržiavanie jazdného pruhu, dažďový senzor, svetelný senzor, senzor diaľkových svetiel, čítanie dopravných značiek a mnohé iné). Všetky autosklá a materiály sú vyrábané podľa noriem a kvalít výrobcov automobilov. Bez ohľadu na to, aké vozidlo máte, máme pre Vás to správne autosklo.